Банер

Клієнти про компанію

 

Начиная с 2008 года страхую свой автомобиль и ответственность в СК "РИДНА". На протяжении 10 лет (немалый срок!!!) страхования могу сказать только положительные слова о работе СК "РИДНА". Работа с клиентом качественная, своевременная, доброжелательная, начиная с оформления документов и заканчивая компенсацией стоимости ремонта автомобиля. Рекомендовал своим друзьям, коллегам, в ответ услышал также положительные отзывы о работе компании.

Александр Кривошея, Киев, 24.04.2017


 • Велику подяку страховій компанії «Рідна» висловлює сім`я Малофеєвих з міста Запоріжжя!

  По-родинному щирі відносини до кожного клієнта вже протягом шости років спонукають нас на подовження та розширення пакета страхових послуг від цієї компанії. Ми завжди відчуваємо  при спілкуванні з співробітниками СК «Рідна»  фаховий, персональний підхід і добре ставлення до потреб своїх клієнтів. Впевненість в виборі особисто цієї страхової компанії надає  й те, що власники цього закладу - шановані, чесні, порядні люди, які в повсякденному житті є добрим прикладом для будь-кого.

  Дякуємо, бажаємо успіхів вам усім, та доброго здоров`я!

  Сім`я Малофеєвих, Запоріжжя

  Нарешті на теренах України з’явилась страхова компанія, яка завжди поруч у неприємні моменти життя. Досить лаконічна назва: "Рідна" повністю підтверджується професійними якостями команди Компанії та ставленням до клієнтів. При настанні страхової події тут спрацьовує не бюрократичний механізм, а прагнення допомогти у вирішенні твоєї проблеми. Ставлення до тебе не як до контрагента за договором, а як до дуже давнього і близького друга.
  Відчуття від співпраці дуже тепле, рідне.
  Успіхів вам від щирого серця!

  Ростислав Передерій, 30.09.2011

  Висловлюю велику подяку працівникам та керівництву ЗАТ «Рідна» за професійне та людяне ставлення, відношення до клієнтів компанії, а також за високий професійний підхід к вирішенню страхових випадків. Окрема подяка за своєчасне та повне відшкодування завданих збитків.

  Особливо хочу відмітити професійну роботу Стародуб Ніни, Ганоль Наталії, Пенькова Юрія.

  З повагою та пошаною до ЗАТ «Рідна» Кривошея О.В.

  Дякуємо за добре обслуговування, розуміння різних життєвих сітуацій та відсутність зайвої бюрократії.

  Шапоренко Светлана

  Велика подяка за якісне та швидке обслуговування!!! Приємно працювати з розумними, знаючими та приємними людьми!

  Волочай Л.Г. ООО «С.О.Т.Би»

 

 

Подяки від партнерів:

ТОВ "Бікко"

ТОВ "Суматра-ЛТД"

ДП "Савсервіс Столиця"

ТОВ "Савсервіс-Мова"

ПАТ "Аснова Холдинг"