Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Нацкомфінпослуг виключила СК «Європейський Страховий Союз» з держреєстру
Нацкомфінпослуг виключила страхову компанію «Європейський Страховий Союз» з Державного реєстру фінансових установ та анулювала свідоцтво про державну реєстрацію фінансової установи.

Про це йдеться в Розпорядженні №4061, яке Регулятор прийняв на засіданні 12 жовтня. Розпорядження набуло чинності в день його прийняття.

Свідоцтво про держреєстрацію страховика було видано 2 серпня 2005 року.


Як повідомляв Форіншурер, Нацкомфінпослуг ще 29 серпня анулювала ліцензії компанії «Європейський Страховий Союз» на страхову діяльність, яка працює на ринку більше 12 років. Рішення набуло чинності 29 вересня цього року.

Причиною такого рішення стала відсутність керівника або уповноваженого представника компанії за місцем реєстрації і у зв'язку з неможливістю проведення позапланової перевірки діяльності страховика.

Згідно з інформацією регулятора про роботу зі зверненнями на дії фінансових і страхових компаній України за 1 півріччя 2017 року, «Європейський Страховий Союз» є лідером за скаргами, що надійшли - 413 скарг.