Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

СК "Рідна" відзначає 11-ту річницю створення

Сьогодні, 26 грудня, страхова компанія "Рідна" відзначає 11-ту річницю з дня заснування.

За роки існування СК "Рідна" здобула репутацію надійного, чесного та успішного страховика, і невпинно дбає про високу якість роботи та професіоналізм.

Ми пишаємося 11-річною історією компанії, нашими досягненнями та перемогами.

Ми маємо великий досвід у своїй сфері, але не припиняємо вдосконалюватися. Ми розробляємо нові страхові продукти та програми, задовольняємо потреби наших клієнтів та дбаємо про те, аби від співпраці з нашою компанією у всіх залишалися тільки приємні враження та бажання йти далі разом.

Завдяки особливому ставленню не тільки до клієнтів, але і один до одного, компанія мала змогу зростати та розвиватись, досягаючи нових горизонтів.

За роки чесної та якісної роботи страхова компанія "Рідна" об'єднала довкола себе надійних партнерів, щирих друзів, відданих клієнтів.

Щиро дякуємо усім партнерам та друзям, які весь цей час були поруч із нами, за підтримку та відданість.

Дякуємо нашим клієнтам за вірність та довіру. Обіцяємо і надалі гідно та чесно виконувати наші зобов'язання та приходити на допомогу в скрутних та непередбачуваних ситуаціях.