Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Страховики розповіли, скільки водіїв авто на «єврономерах» мають страховку

У 2017 році, в порівнянні з 2016 роком, кількість договорів страхування, укладених для нерезидентних транспортних засобів, збільшилася майже удвічі – з 153,7 тисяч до 277,8 тисяч штук.

Про це на запит autonews.ua повідомили в Моторному (транспортному) страховому бюро України (МТСБУ).

З цього можна зробити висновок, що майже двократне зростання кількості застрахованих автомобілів говорить про значний наплив у минулому році «євроблях» в Україну. При цьому, як свідчить статистика, особливого сплеску аварійності за участю «єврономерів» не відбулося.

«У рамках страхування ОСЦПВ було заявлено: у 2016 році 1452 страхові випадки, в 2017 році – 1760 страхових випадків», – повідомляють у МТСБУ.

Однак в бюро зазначають, що в 2017 році вони отримали звернення щодо 308 страхових випадків, де у водія авто з іноземною реєстрацією не було поліса ОСЦПВ. У 2016 році таких випадків було 189.

«Фактично, кожне п’яте звернення до МТСБУ за виплатою по ДТП, де водій був не застрахований, – з вини водія авто з іноземною реєстрацією. Всього у 2017 році МТСБУ виплатило близько 9 млн грн компенсацій постраждалим за збиток, заподіяний незастрахованими автомобілями з іноземною реєстрацією», – сказали autonews.ua в прес-службі МТСБУ.