Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Туристам на замітку: МЗС створило корисний сервіс для подорожуючих

Міністерство закордонних справ України створило зручний і практичний сервіс добровільної реєстрації українських громадян під час подорожей за кордон – «ДРУГ».

Про це повідомив Департамент консульської служби МЗС в Facebook.

Призначення сервісу – надати співвітчизникам стислу інформацію про країну, до якої планується подорож, попередити про можливі лиха, які сталися або можуть трапитися в країні, а в разі потреби, пришвидшити розшук і надати сприяння українцям за кордоном.

Завантаживши додаток «ДРУГ» на смартфон, мобільний додаток відобразить найближчі закордонні дипломатичні установи України при переході у розділ «Карта світу», а при їх виборі – усі необхідні координати.

Розділ «Країни» поінформує про особливості країни вашої подорожі, митні правила, культурні та релігійні особливості, безпекову ситуацію.

Також можна знайти інформацію щодо туристичного страхування, медичної допомоги тощо.

Для тих, хто не хоче реєструватися на сайті та залишати свої особисті дані, може використовувати сервіс суто для отримання довідкової інформації про країни та контактів посольств.