Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Світові страховики починають пропонувати захист від крадіжки криптовалюти

Деякі світові страховики починають пропонувати захист від крадіжки криптовалюти, тим самим роблячи кроки для участі в цьому нерегульованому, але прибутковому і швидко зростаючому бізнесі.

Як повідомляє Reuters, на сьогодні поки тільки кілька страховиків пропонують страховку криптовалюти. Серед них - XL Catlin (Бермудські о-ви), Chubb (США) і Mitsui Sumitomo Insurance (Японія).

Ризики в такому страхуванні відомі, інвестори в цифрову валюту вже втратили мільярди в результаті хакерських атак, технічних помилок і шахрайства.

Багато криптовалютних бірж після злому змушені були припинити діяльність. Однією з останніх жертв хакерської атаки стала минулої п'ятниці японська біржа Coincheck, повідомивши про втрату близько $ 534 млн.

Для страховиків проблема полягає в тому, як покрити ці ризики клієнтам, про технології яких мало відомо і які мало хто розуміє.

Згідно з даними компанії CB Insights, продажі цифрових монет виросли в 2017 році більш ніж на $ 5 млрд за майже 800 операцій. Поки немає відомостей про те, скільки угод було застраховано і який обсяг зібраних страхових премій.