Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

За два тижні було продано понад 300 електронних "автоцивілок"

МТСБУ представило статистику перших продажів електронних договорів ОСАГО в Україні.

З 7 по 19 лютого 2018 року українські страховики продали 355 шт. електронних полісів.

Загальна страхова премія склала 258,1 тис. грн.

Нагадаємо, що продажі електронного поліса ОСАЦВ офіційно стартували 7 лютого 2018 року.

Ряд страхових компаній вже отримали позитивні результати про проходження атестації від технічного партнера МТСБУ - компанії "КітСофт", але почали продажу електронного поліса не всі (на 19.02.2018 - всього 13 страховиків, хоча пройшли атестацію понад 20 СК).

Страховики обережно поставилися до нововведення, побоюючись "нелегітимності" електронних договорів, тому активних продажів поки не спостерігається.

«Страховики України емітували перші в історії нашої держави електронні договору ОСАЦВ. Це не просто додаткова можливість для страховиків і автовласників, це початок абсолютно нових взаємин страховика зі своїм клієнтом», - впевнений Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

Тепер офіційно власники транспортних засобів зможуть крім традиційного способу придбання поліса автоцивілки укладати договори через інтернет і отримувати електронні поліси страхування.