Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Норматив врегулювання збитків з "автоцивілки" скоротиться до 90 днів

28 березня відбулося засідання Нацкомфінпослуг з питань виконання функцій Координаційної ради МТСБУ, в ході якого були узгоджені зміни до Положення про порядок і умови формування централізованого страхового резервного фонду захисту потерпілих у ДТП від 27.02.2018 № 416/2018. Про це пише Укрстрахування.

Згідно з поправками, підвищуються вимоги до показника якості врегулювання збитків, який не повинен перевищувати 90 днів (раніше цей показник був обмежений 120 днями).

Нагадаємо, що показник якості врегулювання збитків по ОСАГО розраховується як відношення кількості врегульованих вимог до загальної кількості вимог в звітному періоді.

Крім цього, змінами передбачається використання сплачених страхових внесків виключно для виплат за внутрішніми договорами страхування, що позитивно позначиться на гарантійних функціях МТСБУ.

«Протягом 2017 року МТСБУ здійснило 958 виплат на загальну суму 11 184,42 тис. Грн», - йдеться в повідомленні регулятора.