Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Водії якого віку найчастіше потрапляють в ДТП?

Британська автомобільна асоціація, вивчивши статистику аварійності на дорогах, встановила, що найбільший ризик потрапити в ДТП мають молоді водії віком до 25 років.

Вивчали дані британців, але в інших країнах, зокрема в Україні, ситуація схожа.

Перші кілька років кермування після отримання водійських прав - небезпечний час, коли відсутність досвіду в поєднанні з недоречною упевненістю, часто призводять до автомобільних аварій.

За статистикою, 40% молодих водіїв віком до 25 років мінімум 1 раз опиняються учасниками ДТП.

Відсутність досвіду в сукупності з надмірною самовпевненістю призводить до того, що молоді водії «лихачать» на дорогах і частіше порушують правила дорожнього руху.

Згідно з дослідженнями, драйвери, які недавно сіли за кермо, частіше схильні невиправдано ризикувати, порушувати швидкісні режими і здійснювати небезпечні маневри. Відбувається це через бажання похизуватися перед собою і своїми пасажирами.

Молоді водії також більш схильні відволікатися від дорожньої ситуації, і вживати за кермом алкоголь і наркотики, що збільшує ймовірність аварії.

Ключем до вирішення цієї проблеми, на думку експертів, є:

- обмеження кількості пасажирів, які молодий водій може транспортувати протягом першого після навчання;
- встановлення річного заборони на водіння молодим водієм вантажного транспорту і керування машиною в нічний час.