Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

СК "Рідна" застрахувала відвідувачів вистав U! ZAHVATI

Страхова компанія "Рідна" та компанія U! ZAHVATI сьогодні підписали договір страхування відповідальності організаторів масових заходів. Компанії продовжили традицію партнерства та успішної співпраці.

Відтепер глядачі вистави-променаду мають надійний страховий захист.

U! ZAHVATI - українська кампанія, яка створює інноваційні розважальні проекти в театральному напрямку для різних аудиторій.

З 15 травня у Києві вона демонструватиме виставу-променад "Час".

Історію, яку розповідає "Час", доповнюють пісні музиканта Сергія Бабкіна і музика, спеціально створена для вистави композитором Дмитром Саратським.

За форматом заходу на пішохідному мосту збирається група із 33 осіб, потім усі надягають навушники і, дотримуючись указівок голосу, занурюються у "Час".

Кожна вистава "Час" відрізняється від попередньої, оскільки на сприйняття сюжету, задуманого режисером, упливають місто, погода, перехожі, внутрішній стан глядача, його досвід, настрій і думки.

Усі події вистави-променаду розгортаються тут і зараз, акторами стають випадкові перехожі, а сценою – місто.

Відповідальність компанії U! ZAHVATI за шкоду здоров'ю, яку раптом можуть отримати глядачі вистав під час театрального дійства, надійно застрахована у страхового партнера - компанії "Рідна".