Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

МТСБУ компенсує постраждалим в ДТП близько 150 млн. грн. на рік

Моторне (транспортне) страхове бюро України компенсує близько 150 млн гривень збитку у рік особам, які постраждали в дорожньо-транспортних пригодах.

Про це на прес-конференції повідомив генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

«За рік ми компенсуємо близько 150 млн грн за більш ніж 4 тисячах заяв, що надходять від наших громадян», - сказав він.

«Виплати стосуються всіх, хто заявив, тобто 100% виплата », - зазначив Шевченко.

Нагадаємо, розмір страхових виплат продовжує зростати, не зважаючи на зменшення кількості ДТП. За 9 місяців 2018 року ДТП поменшало в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 8,6%.

Зростання виплат в МТСБУ пояснюють зростанням кількості ДТП із середніми та великими майновими збитками, а також завдяки 70% зростанню середнього розміру виплат за шкоду, заподіяному життю та здоров'ю потерпілих.

У порівнянні з 2017 роком в загальному розмірі виплат страховиків за договорами ОСЦПВ найбільше зромла (+ 36%) питома вага збитків у групах від 90 до 100 тис. грн. Помірне зростання питомої ваги збитків стався в групах 60-90 тис. грн. У той час як кількість збитків більше зростає в сегменті від 10 до 25 тис. грн.

Середній розмір відшкодування за збитки, завдані майну склав 17 тис. грн., а за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю 25 тис. грн.