Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Введення воєнного стану не є підставою для відмови у страховій виплаті

Введення воєнного стану не є підставою для відмови у страховій виплаті, передає Інтерфакс-Україна.

Про це повідомив агентству член Нацкомфінпослуг Денис Ястреб.

«Переважна більшість договорів, які я бачив, містять норму, за якою у виплаті може бути відмовлено, якщо збиток завдано в результаті збройних дій, а не просто при наявності воєнного стану. Тому в цьому випадку ми будемо дуже жорсткими. Ми будемо стояти на захисті прав споживачів, будемо діяти, згідно із законодавством та укладеними договорами», – наголосив він.

При цьому Ястреб допустив ймовірність варіантів, коли збиток може бути пов'язаний з безпосередньо військовим становищем, але це повинно бути доведено і підтверджено документально.

За його словами, Нацкомфінпослуг вже обговорює ситуацію, що виникла в країні, і після розгляду Верховною Радою даного питання дасть відповідні роз'яснення.

Однак, у окремих страховиків можуть бути свої умови, тому перечитайте уважно ваш договір страхування.

Нагадаємо: Верховна рада схвалила відповідний Указ Президента України Петра Порошенка щодо введення воєнному стану у окремих 10 областях України. Воєнний стан вводиться з 28 листопада 2018 року на 30 днів.