Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Страховій компанії "Рідна" - 12 років!

26 грудня страхова компанія "Рідна" святкує 12 років з дня заснування!

У гарному настрої та з вірою у краще зустрічаємо сьогодні новий рік діяльності компанії.

За час успішної роботи СК "Рідна" здобула визнання серед колег, партнерів, клієнтів як досвідчений, стабільний, надійний страховик завдяки старанній та самовідданій праці керівництва, акціонерів та усього колективу.

Ми обіцяємо і надалі підтримувати репутацію надійної та чесної компанії, розробляти нові цікаві й актуальні страхові продукти, змінюватися заради розвитку та вдосконалення. Незмінним залишаться наші принципи та пріоритети роботи - добробут клієнтів, щирі стосунки з партнерами, сумлінне та відповідальне ставлення до своїх зобов'язань.  

Дякуємо клієнтам, партнерам, друзям за довіру, підтримку, спонукання ніколи не зупинятися на досягутому і впевнено прямувати до скорення нових вершин на страховому ринку.

Протягом 12 років ми невпинно дбаємо про страховий захист та спокій наших клієнтів, сподіваємося і надалі завжди бути надійною опорою для них.