Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

З січня 2019 року «Зелена карта» оформляється шляхом автоматичного друку

Моторне (транспортне) страхове бюро України нагадує, що з 1 січня 2019 року оформлення українських полісів міжнародного автострахування Green Card ( «Зелена карта») буде проводитися шляхом автоматичного друку.

Як з'ясував інтернет ресурс УкрСтрахуванння з повідомлення МТСБУ, така процедура затверджена Загальними зборами повних членів МТСБУ від 17.07.2018 (протокол №184 / 2018) та поширюється на всіх учасників страхового ринку, які мають повне членство Бюро.

МТСБУ рекомендує компетентним органам інших країн-членів міжнародної системи автомобільного страхування "Зелена картка" уважно вивчати договори міжнародної «автоцивілки», якщо вони будуть оформлені вручну після 1 січня 2019 року.


Про те, що українські страхові компанії переходять на автоматичний друк полісів «Зелена карта», в термін до 31 грудня буде повідомлена Рада Бюро міжнародної системи автомобільного страхування Green Card.

Більш детальна інформація викладена на офіційному сайті МТСБУ.