Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Застраховані збитки від природних катастроф у 2018 році склали $ 80 млрд

Перестрахувальний гігант з Німеччини Munich Re підготував звіт про глобальні втрати від природних катастроф у 2018 році.

Згідно з цим звітом, загальна сума збитків сягнула $ 160 млрд.

З матеріалів звіту стало відомо, що половина цих втрат була застрахована ($ 80 млрд).

Цей результат перевищив середній показник за останні 30 років (з урахуванням інфляції) - $ 41 млрд, але виявився нижчим від рекордного показника 2017 року $ 140 млрд. У звіті зазначається, що загальні збитки 2018 року також було нижче за аналогічний показник 2017 року, коли загальний збиток від природних катастроф склав $ 350 млрд.

Згідно Munich Re, стихійні лиха минулого року призвели до загибелі 10,4 тисяч осіб, що значно менше в порівнянні із середнім показником за 30 років (53 тис.).

Тенденція до зниження кількості жертв свідчить про ефективність вжитих заходів щодо захисту людського життя, вважають експерти.

У минулому році найдорожчою природною катастрофою стали лісові пожежі в Каліфорнії (США), які завдали збитків на суму $ 6,5 млрд.

Автори звіту також назвали цунамі в Індонезії найбільшим лихом за кількістю людських жертв.