Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

МТСБУ починає виплати за зобов'язаннями СК "Здорово"

Моторне (транспортне) страхове бюро України починає врегулювання страхових випадків за зобов'язаннями ПрАТ «Страхова компанія «Здорово» (м. Київ), яке 1 лютого 2018 року втратило право укладати договори ОСАЦВ в зв'язку з втратою статусу асоційованого члена МТСБУ.

Про це повідомляється на сайті Бюро.

Відшкодування за невиконаними зобов'язаннями страховика буде відбуватися в межах залишку його коштів у фондах МТСБУ.

Прийом документів для отримання відшкодування за зобов'язаннями СК «Здорово» буде проводитися з 1 лютого 2019 по 30 квітня 2019.

Гранична сума відшкодування за зобов'язаннями компанії на одного потерпілого визначається президією МТСБУ з урахуванням отриманих МТСБУ заяв, прийнятих до розгляду і визнаних МТСБУ, а також розміру наявного залишку коштів гарантійних внесків страховика до фонду захисту потерпілих.

Виплати страхових відшкодувань здійснюватимуться за договорами, які почали діяти не пізніше 1 лютого 2018 року. Одержувачем виплат є виключно постраждалі - фізичні особи, яким заподіяно шкоду, їх законні представники або спадкоємці.