Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

СК "Престиж Груп" та СК "Макрос" втратили ліцензії

Згідно з розпорядженнями Нацкомфінпослуг №№124,125 від 24.01.2019 р, у двох страховиків анульовані ліцензії на здійснення господарської діяльності з надання фінансових послуг.

Як повідомляється, страхові компанії «Престиж Груп» (м. Київ) та «Макрос» (м. Дніпро) за власною ініціативою подали заяви про анулювання ліцензій.

Нацкомфінпослуг, розглянувши заяви, прийняла рішення про анулювання 8 ліцензій на добровільні види страхування у СК «Престиж Груп» і 16 ліцензій на добровільне страхування у СК «Макрос».

Обидва розпорядження набули чинності у день їх прийняття.

Крім цього, розпорядженням №118 від 24.01.2019г., Страхова компанія «Укренергополіс» виключена з Державного реєстру фінансових установ з анулюванням Свідоцтва про державну реєстрацію в якості фінустанови серії СТ №96 від 21.08.2004 р

Раніше регулятор анулював ліцензії у п'яти страховиків: «Солідарність», «Агрополіс», «Золотий вік», «Охорона-Життя» та «Укргазпромполіс-Життя».