Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

10 простих порад з кібербезпеки від страховиків

Що варто зробити, а від яких дій - утриматися при здійсненні покупок і користуванні інтернетом, щоб уникнути витоку даних і не стати жертвою шахраїв?

Страховики зібрали 10 простих порад з кібербезпеки.

Втрати від кібератак явно свідчать про те, що кібер-ризик є одним з найбільших глобальних ризиків. Це як виклик для страхової галузі, так і можливість розробляти і пропонувати рішення для страхування кібер-ризиків.

Кібер-злочинність давно втратила національність і зламала мовні бар'єри.

Що потрібно зробити в першу чергу?

- Переконайтеся, що виконуєте банківські транзакції тільки на сайтах, що починаються з https: //

- Переконайтеся, що ви завантажуєте додатки на свої мобільні пристрої тільки з авторизованих платформ - ITunes, App Store або Google Play store.

- Вимкніть в браузері функцію «спливаючі вікна» (POP UPS) - вони можуть містити шкідливе програмне забезпечення.

- Переконайтеся, що всі ваші пристрої захищені антивірусною програмою.

- Увімкніть двофакторну аутентифікацію (2FA) для пошти, хмарних сервісів і соціальних мереж - використання одноразового пароля допоможе захистити аккаунт від зловмисників.Чого не варто робити?

- Намагайтеся не робити жодні фінансові операції через публічні мережі WI-FI.

- Ніколи і ні з ким не діліться своїми паролями, включаючи одноразові паролі для входу в аккаунт і PIN-код - навіть зі співробітниками банку.

- Уникайте будь-яких запрошень в соціальних мережах від незнайомих: подумайте двічі, перш ніж погоджуватися на додавання в друзі користувачів, яких ви не знаєте.

- Не дозволяйте веб-браузерам запам'ятовувати ваші логін і пароль, оскільки це може призвести до злому вашого аккаунта.

- Уникайте використання логінів і паролів, що мають пряме відношення до вас - таких як: телефонний номер, дата народження, ім'я домашньої тварини тощо.