Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Страховики з'ясували, від яких проблем найчастіше страждають офісні працівники

Офісні працівники страждають від проблем зі здоров'ям, безсоння і наслідків службових романів.

Такого висновку дійшли страховики, опитавши співробітників великих компаній з оборотом понад $ 2 млн. Від яких проблем найчастіше страждають респонденти?

Виявилося, що половина опитаних (52%) рано чи пізно стикається з проблемами із зором через роботу за комп'ютером (короткозорість, синдром «сухого ока»), третина (31%) погано спить через отриманий під час роботи стрес.

Також частими проблемами клерків стає біль у спині (24%) і варикозне розширення вен від довгого перебування в сидячому положенні (12%), 13% скаржаться на захворювання шлунково-кишкового тракту.

Довге сидіння на одному місці може призвести до багатьох хвороб, кажуть страховики. Ті співробітники, які встають з-за свого робочого місця і ходять по офісу хоча б протягом двох хвилин кожну годину, знижують ризик розвитку захворювань, які провокує малорухливість.

В цілому проблеми з фізичним і психологічним здоров'ям опитані відзначали однаково часто.

Кожен 5-й респондент (19%) стикався з проявом симпатії з боку колег протилежної статі, відчував почуття сам, при цьому у більшості службові романи закінчувалися не на позитивній ноті, зокрема, 2,5% навіть довелося змінити місце роботи.

Персонал також турбує відсутність мотивації (14%), нерозуміння з боку колег (13%) і суворі керівники (12%).

Ще 10% зізналися, що страждають від довгої дороги на роботу, а 8% - від ненормованого графіка.

За матеріалами: Форіншурер