Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

За 10 років з ринку пішли 133 страховики, з них 119 - за останні 4 роки

Національна комісія, що здійснює держрегулювання ринку фінансових послуг (Нацкомфінпослуг, до 2011 року Держфінпослуг) України, за 10 років позбавила ліцензій 133 страхові компанії, з яких 119 - за останні чотири роки, повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» член Нацкомфінпослуг України Олександр Залєтов.

При цьому він підкреслив, що тільки за перші два місяці 2019 року позбулися своїх ліцензій 15 страхових компаній.

«Це стало можливим завдяки як плановим перевіркам, які Нацкомфінпослуг отримала право здійснювати в цьому році, так і новим регуляторним вимогам до якості активів і платоспроможності страховиків», - зазначив Залєтов.


За його словами, істотне скорочення числа страхових компаній не тільки не призвело до скорочення обсягу страхових послуг, а, навпаки, сприяло їхньому росту, особливо в частині роздрібного страхування, обсяг якого за останні чотири роки збільшився більш ніж в два рази.

Крім того, регуляторне середовище сприяло підвищенню якості активів і страхових резервів страховиків.

Як повідомлялося, станом на 30 вересня 2018 року в Україні було зареєстровано 285 страхових компаній, з яких 31 спеціалізувалася на страхуванні життя та 254 -ризиковому страхуванні.