Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Страхові платежі за договорами ОСЦПВ у 2018 році перевищили 4,5 млрд грн

Моторне (транспортне) страхове бюро України повідомило про зростання на 20% валових страхових платежів по автострахуванню ОСЦПВ і збільшення на 4,2% кількості укладених договорів у порівнянні з даними за 2017 рік.

ЗМІ з повідомлення МТСБУ також стало відомо, що за 2018 рік страховики зібрали 4,5 млрд грн страхових платежів і уклали понад 7,7 млн ​​договорів обов'язкового страхування - «автоцивілки».

Обсяг страхового відшкодування за звітний період збільшився на 12% до 2,1 млрд грн, в тому числі на 37,6% зросли сукупні виплати по європротоколу, перевищивши 330,8 млн грн.

За даними Бюро, питома вага виплат по європротоколу склала 29,2% від загального обсягу страхових виплат за договорами ОСАГО.

Відзначається зростання популярності європротоколу: в 2018 році кількість вимог, врегульованих через європротокол, збільшилася на 19,6% до 36 тисяч.

Раніше МТСБУ повідомляло, що питома вага договорів ОСЦПВ, оформлених в електронному вигляді, станом на 1 лютого 2019 року становить 7% від загальної кількості.