Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Міністрахування набирає популярності за кордоном

Японські споживачі страхових послуг вважають за краще купувати страхові поліси на короткий період, тим самим заощаджуючи свої гроші і час.

Про це повідомляє японське інформаційне агентство Jiji Press, підкреслюючи, що перевагами такого міні-страхування також є покриття нішевих ризиків, до яких відносяться звинувачення в домаганні або ризик виникнення деменції.

Придбати міні-страховку можна через мобільні додатки, при цьому ціна такого страхового поліса вигідно відрізняється від традиційних страхових програм.


За даними Асоціації короткострокового страхування Японії, на кінець березня 2019 року було укладено понад 7,5 млн договорів міні-страхування. Цей показник на 10% вищий від аналогічного періоду 2018 року.

Разом з тим, існує ряд обмежень, наприклад, програма страхування життя не може перевищувати 3 млн ієн ($ 26,8 тис).

Крім страхування життя міні-страховки популярні в майновому і медичному сегментах страхування.

Українські страховики зазвичай пропонують страхові програми з обмеженим набором ризиків у сегменті автострахування, страхування майна тощо. На короткий термін здебільшого укладають договори туристичного страхування, страхування від нещасного випадку.