Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Страховики назвали найчастіші проблеми зі здоров'ям туристів на травневі свята

Серед проблем зі здоров'ям, які найбільш часто турбують туристів під час травневих свят, на першому місці знаходяться ЛОР-захворювання, на другому - захворювання дихальних шляхів, на третьому - травми.

Щоб поїздка не перетворювалася на квест по лікарнях замість відпочинку, необхідно пам'ятати, з якими проблемами зі здоров'ям наші співвітчизники стикаються в подорожах найчастіше.

Для цього страховики проаналізували звернення застрахованих впродовж та після травневих свят у 2018 році.

За кількістю звернень традиційно лідирують ЛОР-захворювання (синусити, отити, ларингіти), на них припадає 22% страхових випадків, на другому місці з 19% знаходяться респіраторні захворювання і захворювань дихальних шляхів (ГРВІ, бронхіти, респіраторні інфекції).

Замикають топ-3 травми (14%).

Кожне десяте звернення за полісом медичного страхування пов'язане із захворюваннями шлунково-кишкового тракту (10%).

На п'ятій позиції - стоматологічні проблеми мандрівників (4,5%), на шостій - захворювання опорно-рухового апарату (4%).

Також серед найбільш частих проблем зі здоров'ям трапляються шкірні (3,5%) і серцево-судинні (3%) захворювання.

Замикають топ алергії (2%) і укуси тварин і комах (1%).

У рейтингу країн-лідерів за кількістю звернень на травневих святах 2018 року на першому місці опинилася Туреччина (11,41%), на другому - Іспанія (7,49%), на третьому - Таїланд (7,4%), четверте посів Кіпр ( 7,39%).

Вирушаючи в подорож, візьміть з собою аптечку з ліками на випадок можливої ​​застуди, отруєння, активізації будь-якого хронічного захворювання. Якщо ви все-таки зіткнетеся з нездужанням, страховий захист за програмою страхування подорожуючих допоможе в найкоротші терміни отримати кваліфіковану медичну допомогу.