Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Затверджено граничну суму страхових виплат за договорами СК «Здорово»

Президія МТСБУ затвердила граничну суму виплат страхового відшкодування на одного потерпілого за договорами внутрішнього страхування, укладеними страховою компанією «Здорово», в розмірі 30 000 грн.

Це гранична сума виплат шляхом повернення гарантійних внесків страховика з моменту введення цього механізму відшкодування по компанії, яка припинила діяльність, але ще не ліквідована або не визнана банкрутом у встановленому законодавством порядку.

З огляду на, що середня виплата на ринку ОСЦПВ за підсумками 1 кв. 2019 склала майже 17,5 тис. грн., середня виплата шляхом повернення гарантійних внесків з фонду захисту потерпілих - понад 14,2 тис. грн., можна розраховувати, що для більшості постраждалих, відшкодування чиїх збитків повинна була зробити СК «Здорово», розмір виплати з фондів Бюро буде таким, що повністю компенсує збиток, заподіяний в результаті ДТП.

Нагадаємо, що з 1 лютого 2018 компанія «Здорово» вже не мала права укладати договори ОСАЦВ в зв'язку з втратою статусу асоційованого члена МТСБУ.

Прийом документів для отримання відшкодування за зобов'язаннями СК «Здорово» завершився 30 квітня 2019.