Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Нацкомфінпослуг виключила ряд страховиків з Держреєстру фінансових установ

Нацкомфінпослуг 25 липня 2019 прийняла рішення про виключення з Державного реєстру фінансових установ України страхових компаній «Ассур» (м.Харків), «Власний захист» (м.Харків), «Галицька» (м.Івано-Франківськ), «Іллічівська» (м.Маріуполь), «Смарт Іншуранс» (м.Харків), «Сучасні страхові гарантії» (м.Київ), «Укрпромстрах» (м.Київ), «Фінансовий захист» (м.Київ) та «Центральна» ( м.Харків).

Крім цього у кількох компаній анульовані ліцензії на право провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг.

Як повідомили у Нацкомфінпослуг, розпорядженням від 25.07.2019 р у «Об'єднаної страхової компанії Резерв» (м.Київ) анульовані вісім ліцензій на добровільні види страхування і ще дві - на обов'язкове страхування.


Раніше повідомлялося, що розпорядженням від 11 липня 2019 року Нацкомфінпослуг анулювала державні ліцензії на здійснення господарської діяльності з надання фінансових послуг, видані страховій компанії «Київ Ре» (м.Київ).