Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

10 причин звернення до страхової компанії за медичною допомогою для дітей

Страховики виявили 10 основних проблем з дитячим здоров'ям, з якими в 2017-2018 рр. найчастіше стикалися під час відпочинку батьки маленьких мандрівників і боролися лікарі.

До першої трійки увійшли захворювання дихальних шляхів, травної системи і травми.

На захворювання дихальних шляхів довелося більше половини (53,75%) всіх звернень батьків застрахованих дітей за два роки. При цьому найчастіше від них страждали діти до трьох років. На другому місці - хвороби травної системи (18,94%), на третьому - травми (12,3%).

Обидві ці проблеми найчастіше псували відпочинок дітям у віці від 8 до 17 років.

Четверте місце належить запальним захворюванням органів слуху (9,82%), найбільше звернень з цієї проблеми серед застрахованих від чотирьох до семи років.

Замикають п'ятірку офтальмологічні захворювання (2,01%), з ними найчастіше стикалися діти і підлітки у віці 8-17 років.

У десятку найбільш популярних причин для звернення за медичною допомогою також увійшли захворювання імунної системи (0,97%), стоматологічні захворювання (0,68%), запалення нирок і сечовивідних шляхів (0,67%), серцево-судинні захворювання (0, 13%), запальні захворювання статевої системи (0,02%).

Поліс страхування туристів, завчасно куплений для дитини перед виїздом за кордон, в разі непередбачених обставин позбавить батьків від необхідності самостійно шукати лікаря, перекладача і ліки для маленького пацієнта. Страхова компанія візьме на себе організаційні турботи і фінансові витрати.

Страховка для виїжджаючих за кордон покриває медичні витрати, стоматологічну допомогу, транспортні витрати (евакуація дітей, повернення після тривалої госпіталізації).

Якщо турист планує займатися активними видами відпочинку, при оформленні поліса це необхідно вказати додатково.

Також турист може застрахувати особисте і нерухоме майно на час своєї відсутності, цивільну відповідальність, а також придбати страховку від невиїзду.

Страховку можна розширити за рахунок покриття таких ризиків, як втрата або викрадення документів, багажу, затримка рейсу.