Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Анульовано страхові ліцензії у СК «Лайф Капітал» та СК «Астрамед»

6 серпня Нацкомфінпослуг розпорядженнями №№1464 і 1465 анулювала ліцензії на здійснення господарської діяльності з надання фінансових послуг, видані страховим компаніям «Лайф Капітал» і СК «Астрамед».

Як повідомляється, рішення прийнято після розгляду заяв страховиків і відповідно до пункту 3 частини першої статті 28 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та інших законодавчих і нормативних актів.

Страхова компанія «Лайф Капітал» (м.Київ) в якості фінансової установи була зареєстрована 24 квітня 2007 року та включена до Державного реєстру фінансових установ України. Компанія надавала послуги зі страхування життя.


Страхова компанія «Астрамед» (м.Київ) в якості фінансової установи зареєстрована 6 лютого 2019 року. У страховика анулюються ліцензії на добровільне страхування залізничного транспорту і добровільне страхування кредитів.