Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Анульовано страхові ліцензії у СК «Лайф Капітал» та СК «Астрамед»

6 серпня Нацкомфінпослуг розпорядженнями №№1464 і 1465 анулювала ліцензії на здійснення господарської діяльності з надання фінансових послуг, видані страховим компаніям «Лайф Капітал» і СК «Астрамед».

Як повідомляється, рішення прийнято після розгляду заяв страховиків і відповідно до пункту 3 частини першої статті 28 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та інших законодавчих і нормативних актів.

Страхова компанія «Лайф Капітал» (м.Київ) в якості фінансової установи була зареєстрована 24 квітня 2007 року та включена до Державного реєстру фінансових установ України. Компанія надавала послуги зі страхування життя.


Страхова компанія «Астрамед» (м.Київ) в якості фінансової установи зареєстрована 6 лютого 2019 року. У страховика анулюються ліцензії на добровільне страхування залізничного транспорту і добровільне страхування кредитів.