Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Страховики назвали найчастіші проблеми застрахованих від нещасних випадків

Страховики проаналізували статистику виплат клієнтам, застрахованим від нещасних випадків, в 2017-2018 роках і з'ясували, що пошкодження зв'язок, вивихи і переломи пальців рук і ніг стали найчастішими причинами для звернення за відшкодуванням серед власників полісів НС.

За рік розміри середніх страхових виплат за найчастішими страховими випадками збільшилися на 31%.

Розмір середньої виплати за розриви і пошкодження зв'язок, а також вивихи суглобів виріс за рік на 54,7%.

Виплати клієнтам з переломами пальців рук або ніг виросли на 23,8%. На третьому місці за частотою звернень в 2017-2018 рр. виявилися переломи кісток передпліччя, середня виплата по них зросла на 33,3%.

Четверту сходинку посідають переломи кісток гомілки. Середній розмір відшкодування за цю травму виріс за рік на 18,8%. Рідше у клієнтів траплялися черепно-мозкові травми, вони зайняли п'яту сходинку за частотою страхових випадків. Середня виплата в 2018 році зросла 23,2%.

Нещасний випадок може статися з кожним як на роботі, так і в побуті, нагадують страховики. Передбачити сумну подію не можна, але можна мінімізувати її наслідки, в тому числі фінансові.

Страхування від нещасних випадків є гарантією якісного захисту та оперативного отримання фінансової підтримки у складних життєвих ситуаціях.