Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Названо найпоширеніші ризики, які загрожують дачам узимку

Найпоширеніші ризики, які загрожують дачним масивам узимку, - пожежі, крадіжки і замерзання рідини в інженерних системах.

Матеріальні збитки від таких інцидентів можуть бути досить значними.

Серед страхових випадків, які трапляються в холодну пору із заміським майном, перше місце за частотою і масштабами завданої шкоди посідають пожежі. Розміри страхових виплат в результаті пожеж в заміських будинках можуть досягати повної страхової суми, на яку застраховано майно.

На другому місці - крадіжки і протиправні дії третіх осіб. З від'їздом господарів істотно підвищуються ризики проникнення до будинку сторонніх. Серед найбільш поширених прикладів нанесення збитку заміському майну - злом дверей, бій скла, поломка меблів, крадіжка майна.

Ще один ризик, вірогідність якого істотно зростає з настанням холодів, - замерзання рідини в інженерних системах через низькі температури, що може призвести до розриву труб. Захист від такого ризику на страховому ринку пропонують деякі страхові компанії. У деяких страховиків цей ризик включений в преміум-програми страхування майна.

Від'їзд господарів і настання холодів істотно підвищують ймовірність випадків, в результаті яких може бути завдано шкоди заміському майну. Традиційний спосіб відшкодувати ці збитки - страхування.

За матеріалами: Форіншурер