Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Зростання світового ринку страхування в 2020 і 2021 роках не перевищить 3%

Глобальне зростання ринку страхування життя і ризикового страхування в 2020 і 2021 роках не перевищить + 3%. Це обумовлено розвивається Азією і Китаєм, які розвиваються.

Про це йдеться у звіті Swiss Re.
У доповіді Sigma прогнозується продовження зростання премій, незважаючи на очікування того, що ріст світової економіки сповільниться в 2020 і 2021 роках. Торговий конфлікт між США і Китаєм виявився набагато більш серйозним, ніж передбачалося страхової галуззю.

Геополітичні події не покращилися. Швидше, ми стали свідками більшої поляризації в усьому світі, що призвело до невизначеності, в тому числі і для бізнесу. Надалі торговий конфлікт між США і Китаєм є головним ризиком для глобального зростання страхового ринку світу поряд з більш низькими процентними ставками.

Swiss Re не очікує будь-яких змін у складній ситуації з процентними ставками найближчим часом і підкреслює необхідність для страховиків поліпшити маржу по страхуванню, оскільки повернення інвестицій стає все більш проблематичним.

В цілому, очікується, що глобальне зростання страхових премій залишиться на рівні близько 3%. У Китаї очікується, що в 2020 році премії ризикового страхування виростуть на 9%, а премії зі страхування життя на 11%.

Експоненціальне зростання приватного медичного сектору в Китаї зі страховими преміями, що виросли на 1500% за останні два роки, свідчить про величезний потенціал. Рівні стійкості на інших ринках, що розвиваються, можуть бути значно підвищені за рахунок вивчення досвіду Китаю.

Згідно даних Swiss Re, останнім часом ціноутворення в сфері ризикового страхування покращилося в результаті зростання виплат з катастрофічних збитків майну та бізнесу в США, а також триваючого впливу інфляції. Перестрахувальник чекає, що ця тенденція в 2020-2021 роках продовжиться.

За матеріалами: Форіншурер