Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Водіям на замітку: в Україні штрафуватимуть за перевезення дітей без автокрісла

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про відповідальність за порушення правил перевезення дітей.

Про це йдеться на сайті глави держави.

"Чинним законодавством не було передбачено норми, яка встановлювала б відповідальність за порушення правил перевезення дітей", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, реалізація закону забезпечить усвідомлення ступеня відповідальності осіб, які перевозять дітей, і тим самим підвищить рівень безпеки дітей на дорозі, сприятиме зменшенню дорожньо-транспортного травматизму та смертності дітей.

Як відомо, закон доповнює ст.121 Кодексу про адміністративні правопорушення новими частинами, згідно з якими за порушення правил перевезення дітей на водія накладається штраф у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно з підписаним законом, штраф за перше правопорушення становитиме 510 грн, за повторне правопорушення – 850.

Як відомо, 29 жовтня Верховна Рада підтримала законопроєкт №1150 "про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей". Після цього проєкт закону було направлено на підпис президенту.

Заборона перевозити дітей віком до 12 років і зростом до 145 см у машині без використання спеціальних засобів, які дозволять пристебнути дитину пасками безпеки, існувала й раніше, але штрафи не були передбачені.