Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

У 2020 році "автоцивілка" може подорожчати на 10-15%

У 2020 році експерти прогнозують зростання вартості автоцивілки на 10-15%. Вони зазначають, що більш значного підвищення не буде.

Про це повідомили у прес-службі Моторного (транспортного) страхового бюро України, пишуть ЗМІ.

“Щорічне зростання цін на обов’язкове страхування цивільної відповідальності автовласника (ОСЦПВ) складає приблизно 10-15% (наприклад, середній платіж за підсумками трьох кварталів поточного року був 608 грн., роком раніше він був 567 грн, тобто ми бачимо 7% зростання. Значного підвищення страхових платежів за договорами "автоцивілки" українським водіям побоюватись не варто”, — сказано у повідомленні.

У МТСБУ пояснили, чому компанії не будуть значно підвищувати ціни. Так, треба розуміти декілька речей:

- на ринку ОСЦПВ дуже сильна конкуренція (працює понад 50 страхових компаній), і значно підвищувати ціни не ризикне жодна з них, аби не втратити клієнтів;

- ціни на запчастини, відновлювальний ремонт авто постійно зростають. Тому, аби мати кошти для виплат постраждалим в ДТП, страхова компанія повинна встановлювати такі ціни на поліси ОСЦПВ, що дозволять їй сформувати достатні резерви для майбутніх виплат.

У прес-службі також розповіли про ціни за регіонами.

"Найвища ціна полісу ОСЦПВ (за інших рівних умов) буде для автівок тих водіїв, які зареєстровані або проживають у м. Києві, найнижча — у невеликих населених пунктах (районні центри, селища тощо)", — зазначається у повідомленні.