Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

У 2020 році "автоцивілка" може подорожчати на 10-15%

У 2020 році експерти прогнозують зростання вартості автоцивілки на 10-15%. Вони зазначають, що більш значного підвищення не буде.

Про це повідомили у прес-службі Моторного (транспортного) страхового бюро України, пишуть ЗМІ.

“Щорічне зростання цін на обов’язкове страхування цивільної відповідальності автовласника (ОСЦПВ) складає приблизно 10-15% (наприклад, середній платіж за підсумками трьох кварталів поточного року був 608 грн., роком раніше він був 567 грн, тобто ми бачимо 7% зростання. Значного підвищення страхових платежів за договорами "автоцивілки" українським водіям побоюватись не варто”, — сказано у повідомленні.

У МТСБУ пояснили, чому компанії не будуть значно підвищувати ціни. Так, треба розуміти декілька речей:

- на ринку ОСЦПВ дуже сильна конкуренція (працює понад 50 страхових компаній), і значно підвищувати ціни не ризикне жодна з них, аби не втратити клієнтів;

- ціни на запчастини, відновлювальний ремонт авто постійно зростають. Тому, аби мати кошти для виплат постраждалим в ДТП, страхова компанія повинна встановлювати такі ціни на поліси ОСЦПВ, що дозволять їй сформувати достатні резерви для майбутніх виплат.

У прес-службі також розповіли про ціни за регіонами.

"Найвища ціна полісу ОСЦПВ (за інших рівних умов) буде для автівок тих водіїв, які зареєстровані або проживають у м. Києві, найнижча — у невеликих населених пунктах (районні центри, селища тощо)", — зазначається у повідомленні.