Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

У Південній Кореї викладачі можуть застрахуватися від конфлікту

За період з 2010-го по 2018 роки кількість випадків фізичного чи морального насильства по відношенню до викладачів і вчителів у Південній Кореї зросла в 2,5 рази.

Про це ЗМІ відомо з повідомлення Корейської федерації асоціацій вчителів (KFTA), згідно зі звітом якої, у 2008 році зареєстровано 501 випадок порушення прав вчителів в порівнянні з 200 випадками у 2010 році.

Ця тенденція змушує працівників навчальних закладів купувати страховку, яка покриває ризик збитків авторитету вчителя / викладача.

Так, компанія K Non-Life Insurance, що належить Корейській кредитній спілці вчителів (KTCU), запустила спеціальну програму страхування, яка покриває ризики конфліктів зі студентами, школярами або їх батьками.

Страховий поліс в разі підтвердження шкільною радою факту інциденту передбачає виплату страхової суми до 3 млн вон ($ 2,6 тис), а також компенсацію послуг адвоката в рамках судового розгляду.

В Україні вчителям поки не доступні спеціалізовані професійні страховки, але вони можуть застрахуватися від нещасного випадку, придбати медичну страховку або укласти договір страхування життя.