Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Водіям на замітку: Парковка у Києві може подорожчати у 10 разів

Вартість паркування в центрі Києва може подорожчати в 10 разів.

Таким чином столична влада планує боротися з автомобільними пробками в столиці. Через різке збільшення кількості автомобілів у столиці відчувається серйозна нестача паркувальних місць.
Про це розповів начальник інспекції з паркування та заступник директора департаменту транспортної інфраструктури КМДА Дмитро Рахматуллін, передає "Сегодня".

"Якщо ви запитаєте, чи потрібно при такому збільшенні автомобілів у місті різко збільшувати кількість паркувальних місць, то я вам відповім: ні! Чому? Підтримуючи тенденції, ми будемо сприяти збільшенню кількості авто в місті і погіршувати і без того зіпсовану екологічну ситуацію. Але нам не потрібне місто тільки для машин. Якщо йти таким шляхом, то скільки б в Києві не будували багаторівневих розв'язок, паркінгів, нових доріг і мостів - ситуація тільки погіршуватиметься. Наші колеги в 2014-2015 роках, розробляючи транспортну модель Києва, на той час вже зафіксували 213 автомобілів на 1000 жителів. У 2017 році рівень автомобілізації був уже 257 автомобілів. На даний момент ми переходимо поріг в 300 автомобілів на 1000 жителів, - зазначив Рахматуллін.

За даними КМДА, з 2018 року кількість автомобілів в Києві зросла на 15%.

За словами Рахматулліна, сьогодні вартість парковки в місті становить - від 5 до 10 гривень за годину, в залежності від паркувальної зони. Тарифи на паркування в столиці не змінювалися протягом декількох років. Столична влада заявляє про необхідність значно збільшити вартість парковки. Мерія неодноразово зверталася до Кабміну і Верховної Ради, щоб отримати повноваження на перегляд тарифів на парковку, але поки безрезультатно.

"Тариф за парковку повинен бути збільшений у центральній частині міста суттєво - як мінімум до 50 гривень за годину. Також повинні бути збільшені штрафи. Це буде додатковим стимулом для людей шукати вільні місця на парковках або залишати авто біля метро і пересуватися по місту на громадському транспорті ", - запевняє Дмитро Рахматуллін.