Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Лісові пожежі стануть найдорожчою подією для страхової галузі Австралії

Страхова рада Австралії (ICA) продовжує оновлювати інформацію про сукупні втрати застрахованих клієнтів внаслідок масивних лісових пожеж в південно-східній частині країни.

Згідно з останніми даними, страховики Австралії зареєстрували близько 14 тисяч заявок на страхове відшкодування - на загальну суму 1,34 млрд австралійських доларів ($ 925 млн).

Як раніше повідомляли ЗМІ, станом на 10 січня збитки для страхової та перестрахової галузі від австралійських пожеж зросли до $ 645 млн, що на 33% вище даних на 7 січня.

Страхова рада Австралії також повідомляє про те, що кошти в рамках програми перестрахування на 2019 рік повністю вичерпані і, якщо інтенсивність пожеж не знизиться, то сезон стане найдорожчим з коли-небудь зафіксованих на континенті.

Раніше повідомлялося, що страхова та банківська корпорація з Австралії Sunсorp отримала 2,6 тисячі заявок на загальну суму страхового відшкодування $ 237 млн.