Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

У Швейцарії почали страхувати жінок від безпліддя

На страховому ринку Швейцарії було запроваджено страхування від безпліддя.

Нову послугу пропонує одна приватна страхування компанія. Поліс частково покриває послуги на штучне запліднення, але його вартість залежить від віку клієнта. Про це пише портал «Швейцарія Ділова».

Кожна шоста пара в Швейцарії не може народити дитину. Найпоширеніші причини: рівень сперматозоїдів нижче норми у чоловіків (38%), порушена робота маткових труб або ж у жінки є гормональний збій. У таких випадках швейцарські пари часто вдаються до штучного запліднення. Коштує ця послуга недешево: близько 6 тис. франків (близько 150 тис. грн.) у залежності від обраної клініки та складності процедури.

Швейцарський страховик має намір зробити штучне запліднення можливим для всіх. Страховка від безпліддя буде доступною жінкам у віці від 18 до 35 років. Є також додаткове страхування для жінок у віці до 44 років.

Страховка покриває 70% лікування на випадок безпліддя - на суму не більше 12 тис. франків (близько 300 тис. грн.). Страхування на випадок безпліддя не можуть оформити жінки, які вже знають про своє безплідді.


Страховка від безпліддя дорожчає з віком пацієнтки. Зокрема, для жінок у віці від 18 до 25 років послуга обійдеться в 14,40 швейцарських франків на місяць. Для пацієнток у віці від 26 до 30 років - 21,90 франк в місяць. Для жінок старше 36 років - 76,60 франків на місяць, а для осіб старше 40 років - 200 франків місяць (близько 5 000 грн).

Зростання страхових внесків пов'язане з підвищенням ризику безпліддя серед жінок у старшому віці. Однак ціна питання не відштовхує споживачів. Кілька пар вже оформили страховку від безпліддя.