Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Нацкомфінпослуг виключила двох страховиків з Держреєстру фінустанов

Нацкомфінпослуг прийняла рішення про виключення з Державного реєстру фінансових установ України страхового товариства «Глобус» (м.Київ) та страхової компанії «Cкiфiя» (м.Київ).

Як повідомляють ЗМІ з посиланням на дані Нацкомфінпослуг, розпорядженнями №№ 412 і 413 від 3 березня 2020 року страхове товариство з обмеженою відповідальністю «Глобус» і страхова компанія «Скiфiя» виключені з Державного реєстру фінансових установ України.

Рішення було прийняте після розгляду заяв страховиків про виключення їх з Державного реєстру фінансових установ України.

Раніше повідомлялося, що було анулювано ліцензії на здійснення господарської діяльності з надання фінансових послуг, видані ПрАТ «Страхова компанія «Скiфiя» (м.Київ). Відповідно до розпорядження Нацкомфінпослуг, у СК «Скіфія» анульовані 13 ліцензій на обов'язкові види страхування і 7 ліцензій на обов'язкове страхування.

Розпорядженням від 11 січня Нацкомфінпослуг анулювала 12 ліцензій СТ «Глобус» на добровільні види страхування і 8 - на обов'язкові.
У грудні минулого року акціонери страхової компанії «Українська страхова група» затвердили угоду про приєднання СТ «Глобус» до СК «Українська страхова група» (Київ).