Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

МТСБУ оголосило про припинення офлайн-прийому громадян

МТСБУ тимчасово припиняє прийом громадян у зв'язку зі складною епідемічною ситуацією і введенням карантину на території України з метою запобігання поширенню коронавирусной інфекції (COVID-19) і недопущення випадків захворювання відвідувачів і працівників.

Відповідна інформація, де буде вказано про тимчасове припинення прийому громадян, порядок подання документів, поштові реквізити та адреса електронної пошти МТСБ, номер телефону колл-центру, буде розміщена на видному місці при вході в будівлю МТСБУ.

Бюро буде приймати кореспонденцію громадян, які можуть в офісі бюро отримати зразки бланків, повідомлень про ДТП і файли для вкладення документів.

МТСБУ повідомляє, що такі заходи не будуть впливати на якість або терміни обробки документів від громадян. Заходи будуть діяти протягом не менше одного місяця.

Протягом цього періоду МТСБУ надає можливість громадянам користуватися зручними засобами зв'язку для подачі документів або отримання інформаційної довідки:

кол-центр: 0-800-608-800, 0442392039

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду