Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

За перший тиждень карантину різко зросли продажі нових авто

Продажі нових легкових автомобілів за перший тиждень карантину в Україні (16-22 березня), в середньому виросли на 74% в порівнянні з "докарантинним" тижнем (9-15 березня).

Про це повідомив гендиректор інформаційно-аналітичної групи Auto-Consulting Олег Омельницький.

"Минулий карантинний тиждень у багатьох операторів приніс зростання числа продажів нових автомобілів на 74% в порівнянні з "докарантинним" тижнем. Тут зіграли свою роль коливання гривні, маркетингові акції у операторів і загальний ажіотаж, і чутки про майбутній дефіциті автомобілів", - написав Омельницький в Фейсбук .
За його даними, на цій хвилі ряд операторів фіксували зростання продажів на 30-90-121%.

"Але до кінця тижня зростання видихалося. Стали закривати автосалони і переходити на продажі (вірніше консультації) в онлайн. Результати не змусять себе чекати", - вважає експерт.

В цілому, за його даними, за 21 день березня продажі нових легкових авто зросли на 36% у порівнянні з лютим поточного року, легких комерційних - на 17%.

Як повідомлялося, за підсумками січня-лютого 2020 року авторинок показав приріст до аналогічного періоду 2019 року на 26%.

Купуєте новий автомобіль? Подбайте про його надійний страховий захист. КАСКО від СК "Рідна" - саме те, що вам потрібно. Не зволікайте!