Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Нацбанк запровадить вимоги до мінімального розміру капіталу страхових компаній

Національний банк планує запровадити вимоги до мінімального розміру капіталу страхових компаній, а саме 32 млн грн - для non-life компаній, та 48 млн грн - для life компаній.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

"Якщо говорити про те, що відразу чекає страхові компанії з моменту початку регулювання ринку Національним банком з 1 липня 2020 року, то це перевірка виконання ними розпорядження Нацкомфінпослуг №850 щодо достатності капіталу за результатами першого півріччя 2020 року. Всі інші вимоги з'являться тільки після прийняття нової редакції закону про страхування. НБУ планує запровадити вимоги до мінімального розміру капіталу страхових компаній. Це 32 млн грн - для non-life компаній, 48 млн грн - для life компаній", - йдеться в повідомленні.

З'являться такі суб'єкти, як спеціалізовані перестрахувальники, для них розмір капіталу складе 48 млн грн, а також низка компаній, які здійснюють діяльність по страхуванню відповідальності, страхування кредитів та поручительств. У них теж будуть вимоги в розмірі 48 млн грн.

"У передфазі переходу з численних видів ліцензій на єдину ліцензію, як це передбачається новою моделлю регулювання, а також заміни видів страхування на класи, ми просто перевидамо ліцензії діючим страховим компаніям, тому переліцензування не буде", - зазначили в регуляторі.