Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Влада наполягає на страхуванні професійної відповідальності медпрацівників

Голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький зазначає, що комітет виступає за впровадження в Україні системи страхування професійної відповідальності медичних працівників.

Як повідомляють ЗМІ, про це він сказав під час брифінгу.

Цього року в Україні будуть внесені зміни до законодавства, що дозволять Міністерству охорони здоров’я розробити та затвердити національні протоколи лікування та стандарти якості, саме на їх основі і будуть розраховуватись тарифи пакетів медпослуг.

Радуцький підкреслив, що національні протоколи та стандарти якості — це можливість проконтролювати, чи отримав пацієнт якісну допомогу.

"Збільшуючи фінансування, ми повинні одночасно і підвищувати рівень відповідальності медичних закладів перед пацієнтами. За статистикою, лише 20% лікарських помилок спричинені людським фактором, а 80% стаються через недосконалість медичних технологій, брак медичного обладнання. Отже, від помилок важливо захистити не тільки пацієнта, а і лікаря", - зазначив Радуцький.

За його словами, розв'язати цю проблему допоможе система страхування відповідальності лікарів. Він додав, що у багатьох країнах світу страхування професійної відповідальності медичних працівників є обов'язковим. "На думку комітету, запровадження такої системи в Україні має стати частиною медичної реформи", - підсумував Радуцький.