Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Рішенням соцзахисту медпрацівників може стати страхування життя

Одним з ефективних рішень соціального захисту медичних та інших працівників у сфері охорони здоров'я, в т.ч. на випадок захворювання на COVID-19, а також підвищення їх мотивації є групове накопичувальне страхування життя, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов.

За його словами, накопичувальне страхування життя або "золоті наручники" вважаються невід'ємним елементом сучасного HR-менеджменту, широко використовуваного в розвинених країнах. "Прив'язка" найбільш висококваліфікованих і цінних медичних та інших працівників у сфері охорони здоров'я досягається шляхом додаткової "відкладеної" їх мотивації через групове накопичувальне страхування життя.

В цьому випадку накопичені за допомогою страхування кошти (а вони повинні корелювати з його зарплатою), переходять у власність такого співробітника тільки після закінчення певного терміну, наприклад, через 10-15 років. Це свого роду додаткова пенсія з одноразовою виплатою або ануїтет. У разі звільнення раніше цього часу - співробітник позбавляється такої можливості.

Крім того, таке страхування також забезпечить страхові виплати в разі смерті застрахованого співробітника, його інвалідності або тимчасової непрацездатності від нещасного випадку, хвороби, наприклад, COVID-19, або критичних захворювань. Це дозволить підвищити рівень престижності медичних професій і знизити відтік медичних кадрів.

На думку фахівця, зазначена модель буде більш ефективною якщо формування страхових фондів буде здійснюватися на умовах співфінансування. тобто за рахунок державного і місцевого бюджету, благодійних фондів, а також відрахувань роботодавців і особистих страхових внесків медичних та інших працівників у сфері охорони здоров'я.


Для виключення зловживань з боку страхових компаній необхідно буде "зв'язати" активи, якими представлені страхові резерви, встановити стандартні умови страхування, а також істотно обмежити розмір аквізиційних витрат, в т.ч. агентську винагороду.

Для реалізації зазначеної моделі соціального захисту медичних та інших працівників у сфері охорони здоров'я вже є відповідна інфраструктура. Сьогодні на страховому ринку успішно працює пул страхових компаній, у більшості з яких досвід роботи на ринку близько 20 років.