Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Поліси автострахування "Зелена карта" невдовзі стануть електронними

Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг затвердила зразок візуальної форми і технічного опису бланка поліса, що підтверджує укладення електронного договору міжнародного страхування "Зелена карта". Про це повідомила прес-служба Нацкомфінпослуг.

Рішення набрало чинності 30 квітня.

У червні 2019 року Генеральна Асамблея Ради Бюро міжнародної системи автомобільного страхування "Зелена карта» прийняла рішення про зміну формату міжнародного страхового сертифіката "Зелена картка", дозволивши з 1 липня 2020 року, одночасно з даними сертифікатами, виготовленими на паперових бланках зеленого кольору, їх використання на чорно-білому бланку, укладених за допомогою засобів телекомунікаційного зв'язку та роздрукованих на паперових носіях.


У Нацкомфінпослуг підкреслили, що ці зміни дозволять підвищити захист споживачів фінансових послуг шляхом запобігання підробки та фальсифікації таких договорів.

Як пояснили в прес-службі Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), більше не буде обов'язковим, щоб бланк сертифіката друкувався зеленим кольором, і він не повинен бути надрукований виключно страховою компанією, страхувальник зможе робити це самостійно. "Зараз міжнародний страховий сертифікат вважається чинним лише за умови наявності паперового документа. Пред'явлення для перевірки "Зеленої карти" з екрану мобільного пристрою поки не допускається", - відзначили в МТСБУ.

У Бюро також повідомили, що з 1 липня бланки нового чорно-білого формату, які свідчать про укладення іноземними автовласниками, які в'їжджають на територію іншої країни-члена системи «Зелена карта», договору міжнародного страхування, повинні прийматися всіма органами, контролюючими транскордонний дорожній рух.

"Зараз завершується процес адаптації внутрішніх документів українського Бюро і необхідних технологічних рішень. Про терміни початку застосування чорно-білих страхових сертифікатів по відношенню до транспортних засобів з українською реєстрацією буде повідомлено найближчим часом", - додали Моторному страховому бюро.

Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко зазначив, що це рішення відкриває можливість для автомобілістів, які знаходяться за кордоном, пролонгувати дію договору «Зелена карта» або укласти договір на новий термін, якщо водій затримався за кордоном довше, ніж розраховував і термін дії чинного договору закінчився. «Перехід на новий формат бланка міжнародного сертифікату «Зелена карта» - фактично перший крок до скасування «папірців» в рамках всієї системи, до повної діджіталізаціі і трансформації документообігу в електронну форму. І це дуже зручно для водіїв, які відправляються за кордон на автомобілі: договір можна буде укладати в електронній формі, дистанційно, без візиту в офіс страховика, легко вирішуватимуться ситуації, коли сертифікат, наприклад, був забутий вдома або загублений - його можна буде знайти в базі національного Бюро «Зелена карта» і просто роздрукувати знову ", - підкреслив Шевченко.