Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Український ринок ОСЦПВ у 1 кварталі 2020 року зберігає стабільність

Український ринок "автоцивілки" зберігає стабільність в умовах кризи, викликаної пандемією.

У 1 кварталі 2020 роки кількість укладених договорів ОСЦПВ склала майже 1,8 млн. штук, що на 0,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Сума страхових платежів по автоцивілці склала 1,3 млрд. грн. (+ 20%).

Страховики ОСЦПВ здійснили понад 37,5 тис. виплат постраждалим в ДТП, цей показник виріс на 10,3%. Сума виплат збільшилася на 15,1% і склала майже 680 млн. грн.

Кількість вимог, врегульованих по європротоколу, зросла на 10,3% до показника 13 тис. шт. Сума виплат, здійснених за допомогою європротоколу, збільшилася на 13% і склала понад 123 млн. грн. Питома вага виплат по європротоколу в загальній кількості виплат 34,8%, а в загальній сумі виплат 18%.

Уже введено ряд заходів, які допоможуть страховикам ОСЦПВ в період кризи, викликаної пандемією коронавірусу. Зокрема, це стосується спрощення процедури формування і використання додаткових гарантійних фондів МТСБУ з метою підтримки ліквідності компаній-членів Бюро.