Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

У США створили програму страхування на випадок пандемії

Страхова компанія з Бостона (США) Machine Cover, що спеціалізується на параметричному страхування, заявила про розробку спеціального продукту на випадок пандемії.

Як повідомляють ЗМІ з посиланням на Machine Cover, продукт є першим у світі параметричним страхуванням на випадок пандемії з технологією машинного навчання і використанням аналізу даних.

Затребуваність такого продукту продиктована «критичним розривом у страховому покритті» ризику переривання бізнесу через пандемію.

«Наявні у даний час страхові продукти не підходять за призначенням, тому що вони не компенсують збитки через непередбачені наслідки, такі як втрачений дохід, нездатність торгувати і збитки внаслідок простою працівників», - прокоментував генеральний директор Machine Cover.

Виплати по параметричному страховому продукту від Machine Cover ініціюються автоматично при значному скороченні економічної активності підприємства.