Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

У США створили програму страхування на випадок пандемії

Страхова компанія з Бостона (США) Machine Cover, що спеціалізується на параметричному страхування, заявила про розробку спеціального продукту на випадок пандемії.

Як повідомляють ЗМІ з посиланням на Machine Cover, продукт є першим у світі параметричним страхуванням на випадок пандемії з технологією машинного навчання і використанням аналізу даних.

Затребуваність такого продукту продиктована «критичним розривом у страховому покритті» ризику переривання бізнесу через пандемію.

«Наявні у даний час страхові продукти не підходять за призначенням, тому що вони не компенсують збитки через непередбачені наслідки, такі як втрачений дохід, нездатність торгувати і збитки внаслідок простою працівників», - прокоментував генеральний директор Machine Cover.

Виплати по параметричному страховому продукту від Machine Cover ініціюються автоматично при значному скороченні економічної активності підприємства.