Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

СК "Рідна" взяла участь у Зборах Асоціацїї "Страховий бізнес"

Керівництво страхової компанії «Рідна» взяло участь у загальних Зборах Асоціації «Страховий бізнес», які відбулися днями у Києві.

Учасники Асоціації обговорили питання стану та розвитку ринку страхування і підсумки роботи об’єднання за 2019 рік - першу половину 2020 року.

Протягом цього періоду значна увага у діяльності Асоціації була приділена побудові взаємодії та комунікацій з НБУ як майбутнім регулятором ринку страхування, опрацюванню ключових для галузі стратегічних, законодавчих і регуляторних документів.

Асоціація доклала значних зусиль для ініціюванню та опрацюванню проектів законів, що спрямовані на розвиток ринку, перетворення страхування на дієвий механізм допомоги бізнесу і суспільству (щодо запровадження страхування відповідальності за пожежі, страхування відповідальності лікарів, страхування медпрацівників від COVID-19 тощо).

Після жвавої дискусії учасники Зборів визначили пріоритетні напрямки подальшої роботи АСБ. Серед основних цілей роботи об’єднання на поточний рік – консолідація зусиль представників ринку задля вирішення стратегічних питань роботу галузі, активна участь у системній модернізації законодавчої бази, адвокація бізнесу та кроки з недопущення надмірного тиску на бізнес, послідовна побудова взаємодії з новим регулятором.

АСБ - найбільше об’єднання за кількістю страховиків (34 компанії).