Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Готується запуск другого і третього рівнів пенсійної системи

Законопроєкт про другий рівень пенсійної системи вже зареєстрований у Верховній Раді, а про третій - буде поданий до кінця року.

Про це повідомив глава НКЦБФР Тимур Хромаєв в інтерв'ю FinClub.

«У нас є законопроєкт про другий рівень пенсійної системи, до кінця року ми запропонуємо законопроєкт про інститути спільного інвестування (ІСІ), який буде включати в себе третій рівень пенсійної системи і підвищення якості функціонування компаній з управління активами», - сказав він.

При цьому основною проблемою при проведенні пенсійної реформи Тимур Хромаєв вважає недовіру інвесторів і вкладників до тих, хто управляє коштами.

«Тому нам не потрібно вигадувати велосипед, а потрібно привести наше законодавство у відповідність до вимог до ІСІ, які є в усьому світі. Недовіра з'являється саме там, де низький рівень надання послуг», - вважає голова комісії.

Нестачі в інструментах для інвестування коштів Тимур Хромаєв не бачить.

«Ми зараз знаходимося в точці прийняття рішення, куди нам вкладати гроші, яких у нас немає, адже ми поки не розуміємо, скільки у нас буде пенсійних відрахувань. Після прийняття законів про другий і третій рівні пенсійної системи грошей автоматично більше в 10 раз не стане», - говорить чиновник.

Він стверджує, що кількість інструментів, які є в Україні, відповідає обсягу грошових коштів, якими зараз оперують учасники ринку.

«Зараз керуючим активами доступні ОВДП, невеликий обсяг акцій, муніципальних і корпоративних облігацій. І це повністю відповідає поточному обсягу інвестиційних коштів в Україні», - пояснив він.

Парламент 19 червня прийняв в цілому законопроект № 2284, який істотно розширює кількість інвестиційних інструментів, доступних в Україні.

«Інструменти з'являються тоді, коли учасники ринку створюють їх. Емітентам потрібно провести роботу і випустити акції або облігації. Робота зі створення інструментів дуже копітка. З моменту прийняття закону і до його реалізації може пройти кілька років », - вважає Тимур Хромаєв.