Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Пандемія стане каталізатором розвитку цифрових технологій у страхуванні

Пандемія Covid-19 стане каталізатором впровадження цифрових технологій у страхуванні і виведе на перший план фахівців з управління ризиками, які зможуть визначати стратегію подолання компанією подібної проблеми.

Такий висновок зроблено у звіті британської Cass Business School, що входить в топ кращих бізнес-шкіл Європи.

Зі звіту стало відомо, що страхові компанії часто зосереджуються на внутрішніх цифрових стратегіях, залишаючи без уваги зовнішню інтеграцію в секторі управління ризиками.

Згідно зі звітом, кожен третій фахівець з управління ризиками в страхових компаніях або не розглядав плани щодо цифрової трансформації, або не зміг реалізувати їх.

З огляду на ситуацію, що склалася з пандемією і необхідністю підтримки безперервності бізнесу, автори звіту рекомендують змінити традиційне сприйняття ризику, і у компаній повинен бути фахівець, який би міг грамотно управляти і реагувати на виникаючі ризики.

«Необхідно приділяти більше уваги реалістичним стрес-тестам і плануванню сценаріїв, в яких розглядається можливість другого спалаху COVID-19 і майбутніх пандемій», - йдеться у звіті.

Крім пандемії, на думку авторів звіту, страховики не повинні ігнорувати інші види ризиків - кібернетичні інциденти і природні катастрофи.