Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

МТСБУ вивчає можливість подачі на відшкодування через свого страховика

Моторне (транспортне) страхове бюро України вивчає можливість подачі документів на відшкодування через свою страхову компанію.

Про це повідомила прес-служба МТСБУ.

Сукупні виплати з гарантійних фондів МТСБУ за перше півріччя склали 104,3 млн грн, що на 10,6% вище результату аналогічного періоду минулого року.

Разом з тим, кількість виплат знизилася на 4,3% до 3,1 тисяч, що пояснюється скороченням дорожнього трафіку в умовах карантинних обмежень.

Найбільша питома вага кількості (61,2%) і суми виплат (65,9%) припадає на збиток, заподіяний власниками незастрахованих транспортних засобів. За звітний період на 16% зросла кількість виплат за водіїв пільгових категорій. Разом з тим помітно скоротилися (на 72,7%) виплати за компанії, які припинили страхову діяльність, але ще не отримали статус банкрута.

У МТСБУ розглядають механізм подачі документів на отримання регламентних виплат через компанію-страховика.

«Це було б зручно для тих постраждалих, хто живе в регіонах, але таке рішення вимагає змін в нормативну базу, тому має бути ретельно опрацьовано», - прокоментував генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.