Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Страхування від COVID-19 та карантин: як безпечно відпочити у Туреччині

Тим, хто цього року збирається на відпочинок до Туреччини, насамперед, слід подбати про спеціальне страхування від COVID-19, перевірити стан здоров’я й дотримуватися загальних вимог: маскового режиму, дезінфекції та соціальної дистанції.

Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів консул України в Анталії В’ячеслав Хоменко.

«Перше і головне – це придбати страховку від COVID-19. Попри те, що вона не є обов’язковою, і незважаючи на наявність стандартного туристичного страхування, яке туроператори включають до пакета послуг», – порадив Хоменко.

За словами дипломата, у разі виявлення ознак інфікування та відсутності страхування, можуть виникнути проблеми з оплатою послуг медзакладів, оскільки лікування без страхування в Туреччині дуже коштовне.

Придбати таке страхування можна як в Україні, так і безпосередньо в аеропорту, до проходження паспортного контролю.

«Ще одне – варто впевнитися в тому, що ви здорові, ще до початку подорожі. Аби мати спокій, раджу зробити тест перед вильотом. І останнє – це дотримання загальних вимог: маскового режиму, дезінфекції та соціальної дистанції», – зауважив Хоменко.

Консул України в Анталії наголосив на тому, що туристи мають усвідомлювати рівень небезпеки та розуміти, що вирушають за кордон на власний ризик. Він також запевнив, що консульство України в Анталії готове до ситуацій та дій у разі виявлення інфікованих громадян України, можливих питань щодо їхнього лікування, відправлення додому.

 

Поліс туристичного страхування, який покриває ризик захворювання на COVID-19, можна придбати у страховій компанії "Рідна".